لیلة القدر

بسم الله

در شب قدر، مشکلات عمومی مسلمین و کشور و مشکلات شخصیتان را با خدا مطرح کنید. به در خانه خدا بروید و به برکت ولی عصر(عج) از خداوند خواسته هایتان را بگیرید. بنده هم از همه شما ملتمس دعا هستم.

حضرت آقا، 7/1/71 

التماس دعا...

/ 28 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاطرات خانومی و اقاییش

کجایییییییییییییییییییییییی؟رمزم[گریه]

رضا

سایت بسیار خوبی داری,واقعا استفاده کردم.آفرین اگه به منم سر بزنی خیلی خوشحال میشم... http://lordsms.persianblog.ir

nazanin

سلام مطالبی که دیشب حاج اقا پناهیان در مورد شهدا تو دانشگاه مون گفتند رو توی وبلاگ گذاشتم . صحبت های جالبی بود که برای خود من خیلی خیلی تازگی داشت ... واقعا تا حالا از این زاویه به ماجرای شهادت نگاه نکرده بودم ... دوست داشتم این اطلاعات جدید رو با دوستای مومن مجازی سهیم باشم ... خوشحال میشم تشریف بیارید .... یا علی

نازنین

سلام هم فکری فلبی مون در مورد روابط بانامحرم اونقدر برای خودم و گاها اطرافیانم که صحبت کردند مفید بوده که تصمیم گرفتیم جلسه ی دومی هم بذاریم و بی صبرانه منتظر تشریف فرمایی تون و شنیدن نظرات تون هستیم دعامون کنید یا علی

غریب آشنا

هشدار!!! سهل انگاری یا توطئه؟!! بی حوصلگی و بی ظرفیتی برخی معلم نماها + برچسب بیش فعالی به دانش آموزان پرشور و نشاط = اعتیاد تدریجی به قرص های ریتالین(متیل فندیت)!!!

دیوونه مهربون

سلام منتظر جان تو هم که مثه من مفقودی!

آزادمهر

سلام من مدیرشبکه اشتراک لینک آزادمهر هستم. بهتون تبریک میگم بخاطر وبلاگ خوبی که دارید. آزادمهر یک شبکه ی اشتراک لینک وبلاگ است که سعی دارد وبلاگ های را دور هم جمع کند تا راحتتر بتوانند باهم در ارتباط باشند ،مطالب همدیگر را بخوانند ،نظر بدهند و از ایده های همدیگر استفاده کنند. لطفا بعد از دریافت این پیام با ما تماس بگیرید. منتظر حضور گرمتان هستیم. www.azadmehr.com راه های ارتباطی ما: Email: azad.mehr@chmail.ir عضویت در آزادمهر و ارسال پیام به admin از طریق اکانت آزادمهر خود ارسال پیامک به شماره ی: 30005720000031 "آزادمهر را به دوستان خود معرفی کنید"

اقا معلم

میدانی بن بست زندگی کجاست؟ جایی که نه حق خواستن داری نه توان فراموشی.... . . . سهــم من از دنیــــــــــــا نداشتن استــــــــــــ ...! تنهـــــا قدم زدن در پیاده رو هــــــا و فكـــــــر كردن به كســـــی كه هیــــچ وقتـــ نبود...!!!